image

Pobočky sklenářství


Moravská Třebová

image

Komenského 24
(u nádraží bus)
tel.: 461 316 330
gms.: 608 447 768

Otevírací doba:

PO-PÁ: 8-12 a 13-16 hodSvitavy

image

Olomoucká 1672/24a
tel/fax: 461 541 754
gsm: 608 811 782

Otevírací doba:

PO: 9-12 a 13-15 hod
ÚT: zavřeno
ST: 9-12 a 13-15 hod
ČT: zavřeno
PÁ: 9-12 a 13-15 hod

Moravská Třebová

image

Komenského 24
(u nádraží bus)
tel.: 461 316 330
gms.: 608 447 768

Otevírací doba:

PO-PÁ: 8-12 a 13-16 hod

Svitavy

image

Olomoucká 1672/24a
tel/fax:461 541 754
gsm: 608 811 782

Otevírací doba:

PO: 9-12 a 13-15 hod
ÚT: zavřeno
ST: 9-12 a 13-15 hod
ČT: zavřeno
PÁ: 9-12 a 13-15 hod

Sklenářství, zasklívání

Nabízíme zasklívání vnitřních i venkovních oken a dveří, včetně zaměření, tmelení, a jiných prací realizovaných v naší firmě nebo přímo u zákazníka.

Poskytujeme kompletní sklenářský servis, včetně opracování skla (vrtání, broušení…), montáží a havarijních oprav (zaměření, výroba, montáž) v nejkratším možném časovém úseku.

Naším prvořadým cílem je spokojenost Vás, našich zákazníků

Sklenářství zasklívání - 1


Nabízíme široký sortiment nejen plochého skla (ornamentní, bezpečnostní, izolační, protisluneční, protihluková, žáruvzdorná, pochozí atd.), ale i doplňkových materiálů (pásky, tmely).

Snažíme se, aby náš přístup k zákazníkům byl co nejlepší a chceme vždycky vyjít vstříc. Nebojte se a zavolejte, rádi Vám se vším poradíme

  • Veškeré sklenářské práce po celé ČR
  • Sklenářské práce (zasklívací služba do bytu)
  • Zasklení na počkání v dílně

Sklenářství, zasklívání

Základní skla čirá:

  • Čirá skla vhodná pro veškerá zpracování ve stavebnictví, dekoraci, pro automobily, high tech, ...
  • Výrobní proces "float": povrchy skla jsou dokonale ploché a paralelní
  • Průhlednost: vynikající prostup světla
  • Základ pro skla s nanášeným povlakem
  • Použití: jednoduché zasklení - izolační dvojsklo - sklo vrsvené - sklo tvrzené - sklo smaltované - sklo pískované
Sklenářství zasklívání - 2

Sklenářství, zasklívání - MATELUX

Popis: MATELUX je plavené sklo opracované povrchovým působením vysoce kvalitní kyseliny na jednu z jeho stran. Výsledkem je matné, průsvitné sklo s neobyčejně jemnozrnným a stejnoměrným povrchem. Proces leptání je automatizovaný, leptat lze jak zabarvené, tak čiré plavené sklo. Tento postup také nijak neporušuje mechanické a tepelné vlastnosti základního materiálu.

Výhody: Matný vzhled MATELUXU lze použít na čirém skle nebo skle s šedým, bronzovým, zeleným, růžovým nebo modrým tónováním. Chování matného skla je stejné jako u jakéhokoliv plaveného skla. To umožňuje jeho použití pro mnoho nejrůznějších účelů - s dekorativními záměry pro interiér i použití pro venkovní architekturu.

MATELUX je odolný proti kazům a škrábům, jeho údržba a čištění jsou snadné, protože není třeba speciálních prostředků. Proto na něj lze použít běžných čisticích prostředků.

Použití pro interiér: Kuchyňský a koupelnový nábytek, skříňky a poličky v moderním stylu, přepážky, sprchové zástěny, dveře a čela, ozdobné vitráže dveří, stolní desky, kancelářský nábytek, atd.

Použití pro venkovní použití: Dvojskla do oken a dveří, zábradlí pro schodiště, balkóny a přepážky, větrné zábrany, atd.

Vlastnosti: Matelux lze vytvrzovat, vrstvit, vrtat, řezat, fasetovat, leštit hrany...

Standardní rozměry: 2 250 mm x 3 210 mm, Tloušťky: 4, 5, 6, 8, 10 a 12 mm.


Sklenářství, zasklívání - GLAMATT

Popis: Jedná se o čiré lité sklo o síle 2 mm, jehož nejvýznamnější vlastností je antireflexe dopadajícího světla, tedy omezení zrcadlení. Toto sklo je vyráběno stejnou technologií jako klasické lité sklo, tedy nepřetržitým litím roztavené skloviny mezi dvěma válci, z nichž jeden je jemně vzorován.

Výhody: Vedle zmíněné antireflexe uchovává Glamatt přirozenost barev. Má výrazně nižší náchylnost resp. rozpoznatelnost otisků prstů na skle. Snadno se čistí a je více odolný proti poškrábání. Z ekologického hlediska jde o výrobek šetrný k životnímu prostředí, neboť při jeho výrobě je vyloučeno jakékoliv použití kyselin. Antireflexní sklo Glamatt lze i použít pro lepení.

Použití: Z hlediska využití je Glamatt vhodný především pro zasklení všech formátů fotografií, plakátů, diplomů nebo firemních prospektů a to jak do různých typů rámečků, tak i do moderních euroclipů, tedy obrázků bez rámu. Pro jeho jemný vzhled se ale nabízí jeho další uplatnění prostřednictvím lepení s ostatními druhy skla např. v nábytkářském sektoru. Je tedy opět výzvou pro všechny architekty a návrháře.


Sklenářství, zasklívání - SGG MASTERGLASS ®

Škála výrobků SGG MASTERGLASS ® nabízí různé dekorativní, grafické vzory s výrazným profilem na mléčném, matném pozadí - povrch skla se podobá sklu matovanému pískem, či leptanému kyselinou. Hra světel zaměřená na tyto kontrastní povrchy vytváří různorodé vizuální efekty. Povrchového efektu se dosahuje tlakovými válci, kterými toto sklo prochází. Jemně vyrývané válce vytvářejí vysoce kvalitní povrch, přičemž druhá strana skla je hladká.

Různorodé vzory řady SGG MASTERGLASS ® splňují veškeré požadavky pro zpracovatele skla a nacházejí své uplatnění jak v oblasti dekorativní, tak i konstrukční.

Paleta výrobků se skládá ze vzorů SGG MASTER-POINT ®, SGG MASTER-CARRE ®, SGG MASTER-LIGNE ®, SGG MASTER-RAY ®, SGG MASTER-LENS ®.


Další ornamentální skla